-
Sold out
Li Hing Gummy Bears
Regular price From $3.50 USDRegular priceUnit price perSold out -
Chocolate Gummy Bears
Regular price From $6.95 USDRegular priceUnit price per -
Sold out
Li Hing Sour Watermelon
Regular price $3.45 USDRegular priceUnit price perSold out -
Sold out
Sour Gummy Lychee
Regular price $3.65 USDRegular priceUnit price perSold out -
Sold out
Li Hing Sour Patch Kids
Regular price From $3.45 USDRegular priceUnit price perSold out -
Kalakoa Krunch
Regular price $7.95 USDRegular priceUnit price per$0.00 USDSale price $7.95 USD -
Kalakoa Krunch (Li-Hing) PROP65
Regular price $7.95 USDRegular priceUnit price per -
Sold out
Orange Cream Bearsicles
Regular price $2.45 USDRegular priceUnit price perSold out -
Sold out
Shave Ice Candy
Regular price $3.95 USDRegular priceUnit price perSold out -
Gummy Strawberries
Regular price $3.95 USDRegular priceUnit price per -
Sold out
White Rabbit Milk Candy
Regular price $4.95 USDRegular priceUnit price perSold out -
Sold out
Li Hing Gummy Strawberry
Regular price $4.75 USDRegular priceUnit price perSold out -
Japan Milk Candy
Regular price $3.85 USDRegular priceUnit price per -
Sold out
Li Hing Mui Candy (PROP65)
Regular price From $4.50 USDRegular priceUnit price perSold out -
Sour Watermelon
Regular price From $2.85 USDRegular priceUnit price per$0.00 USDSale price From $2.85 USD -
Sold out
Coconut Balls
Regular price From $8.25 USDRegular priceUnit price perSold out -
Sold out
Li Hing Baby Bears
Regular price From $2.95 USDRegular priceUnit price perSold out -
Sold out
Gummy Mini Butterflies
Regular price $3.25 USDRegular priceUnit price perSold out -
Sold out
Chocolate Peanut Butter Malt Balls
Regular price $6.25 USDRegular priceUnit price perSold out -
Clear Ume Candy (PROP65)
Regular price From $2.95 USDRegular priceUnit price per -
Sold out
Sour Strawberry Strips
Regular price $3.75 USDRegular priceUnit price perSold out -
Chocolate Almonds
Regular price $4.75 USDRegular priceUnit price per -
Sold out
Chocolate Raisins
Regular price $3.95 USDRegular priceUnit price perSold out